WEEKEND TIPS

WEEKEND TIP #8: DOX PRAGUE

🇸🇰🇨🇿Este som ani nebýval v Prahe a DOX (Centrum současného umění) patril medzi moje najobľúbenejšie miesta, ktoré som navštevoval pravidelne. V DOXe prebiehajú vždy súčasne tak 3-4 výstavy a len málokedy sa mi stane, že by mi nejaká nesadla.

Už tretí rok tu mám i membership. Ten stojí 1200,- czk na rok a môžem so sebou vždy zobrať ešte jedného hosťa (normálne stojí vstupné 180,- czk). Hlavne v lete si tu často dávam aj meetingy alebo si dávam “coffice” na ich terase. A reálna Gulliverova vzducholoď je zaujímavý bonus.

🇺🇸🇪🇺DOX had been one of my most favourite places in Prague even before we moved here. The Centre for Contemporary Art in Holesovice district hosts always simultaneously 3-4 exhibitions. And I don’t remember any exhibition I partuclarly disliked.

I’ve also had DOX membership in the last three years. It starts from 1200,- czk a year (while single entrance costs 180,- czk) and I can always take one guest along. I come to DOX quite often mainly in summer and have my meetings here – or a “coffice” on the terrace. Plus the real Gulliver Airship is an interesting bonus.

You Might Also Like