INSP.EAT INSP.EAT - ČeskoSlovenské rozhovory

INSP.EAT – Yaksha: “Dokážem presvedčiť masu, len ak presvedčím sám seba.” (SK)

Do prvého dielu INSP.EAT som sa rozhodol pozvať jedného z mojich najbližších ľudí. Yaksha je majiteľ labelu F*CK THEM, podnikateľ, promotér, organizátor množstva akcií. Proste extrémne produktívny človek, ktorý je stále na cestách. V rozhovore prezradí, prečo sa nikdy nesťažuje na sociálnych sieťach, ale aj prečo už nikdy nechce cestovať na dlhšie ako 10 dní.

Sleduj historicky prvý INSP.EAT s Michalom Novotným alias Yakshom (podcast nájdeš dole!):

INSP.EAT je nová séria videorozhovorov. Často stretávam zaujímavých ľudí – umelcov, šéfkuchárov, podnikateľov, športovcov. Často je to ale v rýchlosti, teda in speed. Rozhodol som sa to zmeniť a z “IN SPEED” spraviť “INSP.EAT”. S inšpiratívnymi ľudmi sa pri dobrom jedle bavíme o produktivite, kreativite, inšpirácii. Snažím sa klásť otázky, ktoré v rozhovoroch bežne nedostávajú.

Linky z rozhovoru:

Keith Ferrazzi – Never Eat Alone (Nikdy nejedz sám)

Mark Manson – The Subtle Art of Not Giving a F*ck (Jemné umenie mať veci v paži)

F*CK THEM YouTube

Yakshov Instagram @yak.sha


(ENGLISH)

I decided to invite one of my closest friends into the first episode of INSP.EAT. Michal Novotny, known as Yaksha, runs the music label F*CK THEM and organizes concerts and events around Europe. He’s an extremely productive person and travels a lot. In this video interview, he’ll explain why he never complains on social media, or why he never wants to travel for longer than 10 days.

INSP.EAT is a new series of video interviews. I keep meeting many inspiring people – artists, chefs, entrepreneurs, athletes. But it is usually “in speed”. I decided to change that and start having good food with them while talking about productivity, creativity, inspiration. To change “IN SPEED” into “INSP. EAT”.

Podcast here:

You Might Also Like