INSP.EAT INSP.EAT - ČeskoSlovenské rozhovory

Biohacking, otužovanie, Wim Hof, spánok: INSP.EAT MASTERCLASS s Veronikou Allister.

Live podcast s biohackerkou Veronikou Allister (Jelínkovou) by som nazval “masterclass biohackingu v dvoch hodinách”. Alebo – čo ste vždy chceli vedieť o otužovaní, dýchacích metódach (nielen Wim Hofovej), spánku, bulletproof káve, či CBD. A nemali ste sa koho spýtať… Ja som sa to Veroniky spýtal za vás a výsledkom je táto session, z ktorej ja sám mám tri strany poznámok.

Veronika Allister sa už roky venuje otužovaniu, rôznym dychovým metódam, či sleephackingu. Jej animované videá sú v podstate svetoznáme a aj ja som z nich často čerpal, keď som sa chcel naučiť viac napríklad o Wim Hofovej metóde či otužovaní. Stojí tiež za projektom Code of Life, organizuje workshopy a napísala knihu Hoř pomalu.

Aký je rozdiel medzi biohackingom a zdravým životným štýlom? Ako začať s otužovaním? Je Wim Hofova metóda vôbec vhodná pre každého? Prečo s otužovaním na niekoľko mesiacov prestala? Ako sa dá preprogramovať vlastný spánok a sny? Čo rôzne výživové doplnky? A ako vlastne vyzerá bežný deň biohackera? Pozrite si video, prípadne vypočujte podcast. Nájdete ho pod článkom, či na Apple Podcasts a Spotify.

You Might Also Like